fbpx

13 stycznia 2018r., w cudnej kawiarnio-księgarni Między wierszami… (w Szczecinie) miało miejsce wydarzenie przeznaczone specjalnie dla Was – czyli Par Młodych. Aura nie do końca dopisywała, bo na dworze mróz już zeszklił chodniki, temperatura spadła poniżej zera, a i czas niekoniecznie sprzyjał – bo w sobotnie, karnawałowe popołudnie Panie mogły skrzyć cekinami, a Panowie w ich blasku się pławić. Nie zagłębiając się w zimowo-karnawałowe opisy, chciałam niezmiernie podziękować wszystkim z Was, którzy przybyliście do Nas w ten styczniowy wieczór. Wasza obecność, zaangażowanie i uśmiechy na twarzach – dodają energii do pracy na nadchodzący sezon!

Nie byłabym sobą, gdybym jednak nie dała się ponieść emocjom, zwłaszcza wykonując pracę, którą żyję i jest moją największą pasją. Dlatego też, postanowiłam obdarować Was nagrodami. Pula, rzecz jasna się rozszerzyła – i tak jak wspominała, każdy, kto pozostawił swój wpis – niech zachowa czujność 🙂 – Mistrzyni Ceremonii, będzie się kontaktować! Jednak, na tym nie zakończyłam, pula głównej nagrody również wzrosła – do 5 pakietów. A oznacza to, ni mniej, ni więcej, iż 5 par z listy zgłoszeń wygrało (!) konsultacje ze mną. Mam nadzieję, że uśmiech zagości nie tylko na waszych twarzach, ale i w ciemnych zaułkach ślubnych przygotowań, zaświeci słońce!

Nie przedłużając – poniżej przedstawiam listę (mam nadzieję) szczęśliwców 🙂

  1. U.Gronek & T.Hochauzer
  2. A.Mączka
  3. A.Woropaj & N.Prusak
  4. M.Strojek & M.Szarlej
  5. M. Miller

Jeśli ktoś z Państwa nie jest przekonany, że znajduje się na tej liście – zbieżność nazwisk, imion….czy narzeczonych 🙂 Proszę zatem o cierpliwość – jeszcze dzisiaj trafią do Was wiadomości e-mail, i nie tylko.

 

MC

 

Świetne zdjęcia wykonała  Ania Dymek 

adsasd

Top