Nazywam się Bernadetta Kowalczyk i uwielbiam, gdy wszystko dopięte jest na ostatni guzik.

Profesjonalizm, który stawiam na pierwszym miejscu wraz z całkowitym oddaniem tworzą duet
doskonały, który pozwolił na określenie mnie mianem Mistrzyni.

Dlaczego Mistrzyni Ceremonii?

Nazwa nie powstała na potrzeby marketingowe, nie została stworzona ze względu na konieczność. Narodziła się wśród współpracowników oraz moich bliskich znajomych, którzy znają mnie bardzo dobrze i to oni stwierdzili, że taki tytuł idealnie określa moją osobę.

Bardzo ujmującym jest fakt, iż nawet najbliżsi, którzy znają mnie głównie na płaszczyźnie prywatnej wiedzą, iż uwielbiam perfekcjonizm. Całkowicie zatracam się w pracy, realizując pomysły i marzenia, które sprawiają, iż najważniejszy dzień w życiu Państwa Młodych jest napisaną baśnią.

Zgodnie z cytatem Konfucjusza, w moim życiu nie ma pracy – Mistrzyni Ceremonii – to ja, to wszystko co kocham. Największym skarbem jakim jestem obdarowywana – jest zaufanie zakochanych Par Młodych, ich rodzin i najbliższych. Ludzi, którzy nierzadko kompletnie mnie nie znają – a jednak oddają mi to co najcenniejsze – zaufanie i swoje marzenia.

Jestem do dyspozycji każdego dnia przez 24 godziny. Nie przekazuję Was „z rąk do rąk”, ufacie mi, a ja ten cenny skarb pielęgnuję, aby zaowocował w spełnienie Waszych marzeń. Tymi narzędziami posługuję się codziennie – pisząc ich ślubną Baśń.

Doświadczenie

Doświadczenie w branży gastronomiczno-hotelarskiej w prowadzeniu działalności i pracy w tejże branży, pozwala na zbudowanie fundamentalnych relacji pomiędzy obiektem, w którym organizowane jest Państwa przyjęcie – a Wami. Bez stresu i niepotrzebnych nerwów dla którejkolwiek ze stron.

Liczne warsztaty i szkolenia podnoszące kwalifikacje, pomogą nie tylko w możliwości wyboru w szerokim spectrum oferowanych usług, ale pozwolą zaufać profesjonaliście.

Szczecin Mistrzynii Ceremonii Wesela i śluby
Ceremonia ślubna

A najważniejsze – wieloletnie, sprawdzone współprace na terenie całego kraju – z usługodawcami z Branży i portalami ślubnymi. Wszystko to opiewa na spójną całość, serce przepełnione profesjonalizmem i miłością do spełniania marzeń Par Młodych.

Wystarczy, abyście spojrzeli na opinie na mój temat.