fbpx

Barcelona Bridal Fashion Week

By 28 kwietnia 2022O nas

BBFW 2022 po raz kolejny zajmuje centralne miejsce na światowej scenie mody ślubnej
Barcelona Bridal Fashion Week ponownie zajęło centralne miejsce na międzynarodowej scenie mody ślubnej, gromadząc głównych graczy
i projektantów w branży, która chce skonsolidować swoje odrodzenie. Jako globalne centrum biznesowe i platforma dla trendów, w targach i pokazach mody wzięło udział ponad 320 marek od 34 projektantów skierowanych nie tylko do profesjonalistów, ale także do przyszłych narzeczonych, w ramach zobowiązania do innowacji, zrównoważonego rozwoju, różnorodności i solidarności jako główne wyzwania i możliwości dla przyszłości branży.
Wiodące międzynarodowe wydarzenie mody ślubnej, organizowane przez Fira de Barcelona przy wsparciu Ministerstwa Biznesu i Zatrudnienia rządu katalońskiego, powróciło w tym roku w halach 1 i 2 na Montjuïc, podczas pokazów mody z udziałem ponad 34 projektantów z 20 do 23 kwietnia plus ofertą ponad 320 firm na targach od 22 do 24 kwietnia. Pięć dni zostało więc poświęconych wyłącznie modzie ślubnej i sukniom wieczorowym, a czołowe marki i młode talenty zaprezentowały w ramach wydarzenia swoje kolekcje 2023.
Targi mają wysoki międzynarodowy profil, 80% firm zagranicznych — 6 punktów procentowych powyżej 2019 r. — pochodzi z 27 krajów, głównie z Wielkiej Brytanii, USA, Włoch, Holandii, Niemiec, Turcji, Francji, Portugalii, Belgii, Polski, Liban i Izrael, które uznają je za ważne wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników mody ślubnej z całego świata.
Podobnie, w celu dalszego promowania biznesu i umożliwienia przyszłym pannom młodym oglądania kolekcji, BBFW utworzyło platformę cyfrową wyposażoną w strefę do wyłącznego użytku uczestniczących marek i profesjonalistów oraz drugą, otwartą dla szerokiej publiczności, pokazującą na żywo i nagrane wersje pokazów mody. Aplikacja mobilna BBFW Digital Experience pozostaje aktywna do czerwca 2022 roku.


W celu pobudzenia większej liczby transakcji handlowych BBFW stworzył również różne programy, w tym zapraszanie ludzi biznesu, detalistów i dystrybutorów z około stu krajów, a także strategicznych kupców z Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Portugalii , Stany Zjednoczone, Brazylia, Meksyk, Korea Południowa, Japonia i Zjednoczone Emiraty Arabskie, z których wszystkie są krajami docelowymi programu.
Barcelona Bridal Night Znana marka haute couture Viktor&Rolf będzie gwiazdą Barcelona Bridal Night, prezentując pierwszy na świecie pokaz mody swojej linii ślubnej Viktor&Rolf Mariage. Wieczór odbył się 20 kwietnia w Montjuïc i wzięli w nim udział goście z kraju i zagranicy, w tym profesjonaliści, projektanci i kupcy.
Nowe hasło Move to New, odzwierciedlało historię i przyszłość BBFW, a także wartości, które wyznaje. „Cieszymy się, że możemy ponownie połączyć branżę w tym roku w Barcelonie. „Wracamy na poważnie i pragniemy pokazać ewolucję mody ślubnej w sezonie pełnym innowacji i kreatywności” – powiedziała dyrektor BBFW Estermaria Laruccia. „Normy, zwyczaje, rynek i konsumenci.


Od 20 do 24 kwietnia 2022
www.barcelonabridalweek.com

Marylise & Rembo

„Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki, Pomorze Zachodnie – Ster na innowacje”; realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020

adsasd

Top